2 כוסות יין לבן 325 מ”ל, Vintage

74.50

מחיר לויזון מרקט

הסדרה הרחבה ביותר של ניוד – סדרת Vintage כוללת כוסות לכל עונות השנה ולכל אירוע. כל מוצרי הסדרה עשויים מקריסטל ללא עופרת. סדרת וינטג’ מבטיחה חווית לגימה מושלמת עבור כל משקה, החל מיין ובירה ועד ליקרים על כלל סוגיהם.

 • נפח:325
 • סוג אלכוהול: יין
 • מותג: NUDE
 • המותג “ניוד” מאמין ש- simple is beautiful וגאה להציג את מגוון כוסות הזכוכית הרחב ביותר, המעניק פתרון לכל סוג אלכוהול, לכל עונות השנה ולכל אירוע – החל מכוס יין ייעודית ועד כוס בירה או גראפה. חווית לגימה מושלמת בכל אירוע, כי less is more.
  NUDE מאמין שהפריט צריך להיות קל להבנה, לשימוש ולחיים. רעיון הפשטות הוא הבסיס להיווצרות ההיסטוריה של ״ניוד״. זה מה שמגדיר את נקודת המוצא העיצובי, המנטלי והתרבותי. ההבטחה הזו היא שמתגבשת לזכוכית.
  “ניוד” הוא מותג של יצירה בזכוכית שנחשף בשנת 2014 בפריז ומילאנו – תוצרת טורקית, מודרנית ויצירתית. הרעיון העכשווי של היצירות משתלב באופן הרמוני עם שגרת חיינו, בחיי היום יום כמו גם בימי החג.״ניוד״ הוא מותג זכוכית מודרני היחיד שנולד בשנים האחרונות.
  הפילוסופיה שלו: להציע פתרונות פונקציונאליים בקווים נקיים וקלאסיים כדי להשאיר חותם ויזואלי ולהוסיף קסם לחיינו. ל״ניוד״ עיצוב ייחודי, עם פריטים המיוצרים ע״י מעצבים מוכשרים מכל העולם, ביניהם Plesl, Alexandro Ruiz, Ron Arad, Roni ועוד.מרגע ההשקה “ניוד״ הפך למותג נגיש, המציע פריטים המתאימים לכל בית, ועם זאת מיועד לאלו המבקשים איכות ללא פשרות.
  מוצרי “ניוד” מיוצרים מחומר אחד בלבד – זכוכית קריסטל ללא עופרת, בעבודת יד או במכונה, המספק רמת שקיפות מעודנת שאין שנייה לה בעולם.
  מספר מרכיבים שונים מאפשרים לנו לייצר את כוס היין המושלמת:
  • אחד מהם הוא גזע הכוס; הסיבה היא שטמפרטורה משפיעה על טעם היין.”ניוד״ ממשיך להפתיע באלגנטיות אינסופית, עם פריטים משלימים:
  • פריטים מקוריים ויצירתיים במיוחד פרי דמיונם של מעצבים צעירים, תחת הקונספט האירופאי “glass is tomorrow” שיוצר ב-2014 והוצג בלב תערוכות העיצוב הבינלאומיות.
  • פריטים חדשים יפיפיים מסדרת הלייף סטייל עבור עולם הLIVING.
  • מבלי לשכוח את הקלאסיקות ובעיקר את קווי הזכוכית המעודנים כדי ללוות את לגימות היין המהנות.Ron Arad
  רון ארד הוא ארכיטקט שדחף את הגבולות הפורמליים של העיצוב, הוא נחשב היום לאומן במשרה מלאה. לאחר קריירה מצליחה של 30 שנה הוא נשאר נאמן לאמונות שלו.
  הוא הממציא של צורות ושימושים וחוקר בקביעות את המציאות שלנו ואת הפריטים שעושים את החיים שלנו. יצירות שנופחו בפה ע״י אמני נפחות. 

מידע נוסף

מוצרים נוספים