סיר זכוכית 1.2 ל’ + מכסה Visions Flair ויזיון פלייר

235.00

מחיר לויזון מרקט

סיר זכוכית 1.2 ל’ + מכסה Visions Flair ויזיון פלייר
הסירים הבריאים בעולם מבית קורנינג עשויים 100% זכוכית שקופה ועמידה לחום. הסירים היחידים בעולם הניתנים להעברה מהקפאה עמוקה, לאש ישירה ולשולחן האירוח, להגשה קלה ומלאה בסטייל.
סיר בגודל 1.2 ל’ אידאלי לאידוי בבן מארי, בתוך סיר 5.5 ל’ מסדרת VISIONS FLAIR.

VISIONS Flair – טכנולוגיה חדשה ומדהימה של 100% זכוכית אולטרה עמידה לחום, מייצרת סירים שקופים לשימוש על אש ישירה. סירי ויזיון פלייר מעוצבים בסגנון עכשווי, בעלי נפח גדול יותר, עם שוליים משופרים ליציבות מקסימלית של המכסה ובקרה על הבישול. הידיות רחבות יותר, לאחיזה ארגונומית ונוחה להגשה. ניתן לאחוז בידית המכסה, גם כאשר הוא חם.
בריא – הסירים עשויים 100% זכוכית ולכן אינם פולטים רעלים, ללא קשר לזמן הבישול, האידוי או ההרתחה, ושומרים על הערכים התזונתיים של המזון.
היגייני – עשויים זכוכית מהפכנית הנקראת פיירוסראם (Pyroceram). הזכוכית עמידה במיוחד לחום ובעלת משטח אחיד שאינו אוגר חלקיקי מזון, ריחות או כתמים.
חסכוני באנרגיה – מבשלים מזון נהדר על חום נמוך יותר (בהשוואה לכלי בישול אחרים), ושומרים על חום לאורך זמן רב יותר, גם לאחר הסרתם מהכיריים.
סטייל – מתאימים להגשה לשולחן.

 • נפח: 1.2
 • צבע: שקוף
 • קוטר: 11.5 ס”מ
 • עומק: 12 ס”מ
 • סוג מכסה: מכסה זכוכית
  – הסיר ניתן לשימוש על כל סוגי הכיריים (למעט אינדוקציה), בתנור עד 260 מעלות חום, על פלטת שבת ובמיקרוגל. הסירים יכולים לעמוד בשינויי טמפרטורה קיצוניים, מאפס עד 200 מעלות.
  ניתן להשתמש על כיריים אינדוקציה בעזרת פלטה מתאמת
  – ניתן לאחסן במקרר ובמקפיא.
  – ניתן לניקוי במדיח הכלים ולנקות בעזרת מסיר שומנים.
  בשל טיבם ואיכותם, סירי קורנינג נושאים עד 10 שנות אחריות על שבר בכלי עקב שינויי טמפרטורה,

  בשימוש ביתי סביר

מידע נוסף

מותג

corningware

אחריות

10 שנים

מוצרים נוספים